Banyo Armatürleri

Bodrum Tesisat Bodrum Banyo Armatürleri

  

Bodrum Tesisat Lavabo Bataryaları, Bodrum Tesisat Banyo Bataryaları, Bodrum Tesisat  Mutfak Bataryaları, Bodrum Tesisat Duş Bataryaları, Bodrum Tesisat Küvet Bataryaları, Bodrum Tesisat Bide Bataryaları, Bodrum Tesisat Bedensel Engelli ve Doktor Bataryaları, Bodrum Tesisat Fotoselli Bataryalar, Bodrum Tesisat Zaman Ayarlı Bataryalar, Bodrum Tesisat Termostatik Bataryalar, Bodrum Tesisat SST Elektronik Bataryalar

  

Bodrum Tesisat Armatürler & Duş Sistemleri & Aksesuarlar

 

Banyo, mutfak ve lavabolarınızın tamamlayıcısı olan muslukları farklı renk ve fiyat seçenekleri ile burada bulabilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyatlar eşliğinde dilediğiniz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Modern ve şık tasarıma sahip ürünler ya da gösterişli ve klasik bir görünüm sergileyen Batarya ve Musluk fiyatları bu kategoride yer alıyor.

 

Banyo kategorisinde sunulan Armatür markalarına; bodrum Adel, bodrum Apel, bodrum Artema, bodrum Eca, bodrum Punto, bodrum Wash gibi birbirinden farklı tasarımlardaki armatür modellerine ve her bütçeye uygun fiyat seçeneklerine rahatlıkla göz atabilirsiniz. Kategorilerde bulabileceğiniz farklı renk ve tasarımlardaki ürün modelleri sayesinde banyonuzun, mutfağınızın ya da lavabonuzun daha şık ve dekoratif görünmesini sağlayabilir, bu tamamlayıcı ürünleri hemen satın alabilirsiniz. Uygun imkanlar eşliğinde ulaşabileceğiniz birçok ürün ve seçenek sizlerin beğenisine sunuluyor.

 

İşlevsellikleri ile kaliteli kullanım imkanı sağlayan, şık tasarımları sayesinde modern bir görüntü sunan, dekoratif özellikleri ile mutfak ve banyolarınızın tamamlayıcısı olan bu işlevsel ürünleri uygun fiyatlarla burada bulabilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyatlara ve ödeme seçeneklerine de ulaşmanız mümkün. Ürünler hakkında detaylı bilgilere, kullanıcı yorumlarına, ürün özelliklerine ve kampanyalarına varana kadar birçok konuya da kategoriler içinden göz atabilir, tercihlerinizi şekillendirebilirsiniz.

 

Bodrum Tesisat Banyo Armatürleri

 

GROHE banyo armatürleri, ödüllü tasarım öğelerini en kaliteli malzemeler ve endüstrideki en son teknolojik yeniliklerle bir araya getiriyor. Her koleksiyon, en son banyo seramiklerini ve kişisel tasarım tercihlerinizi tamamlayan geniş bir armatür yelpazesi sunuyor.

 

Bodrum Tesisat Çok Çeşitli Banyo Armatürü Seçenekleri

 

Her bir GROHE armatür koleksiyonu çok çeşitli tasarım seçenekleri sunar.

 

Tek kumandalı lavabo bataryalarından dört delikli banyo kombinasyonlarına kadar, GROHE armatür koleksiyonları her ortama kusursuz uyum sağlar.

 

Misafir banyonuz için tek bir armatür ya da banyonuzun lavabo, bide, küvet ve duş gibi farklı noktalarında kullanmak için armatür arıyorsanız, sunduğumuz çok çeşitli banyo armatürü seçenekleriyle tüm tasarım tercihlerinize ve fiyat aralıklarına uygun bir çözüm bulabilirsiniz.

 

Tüm armatür koleksiyonları, farklı sıhhi tesisat tasarımlarıyla uyumlu olabilmeleri için farklı montaj seçenekleriyle sunulmaktadır.

 

Lavabo armatürleri:

yüksek ve alçak çıkış uçlu tek kumandalı bataryalar

duvara monteli armatürler

Banyo ve duş armatürleri:

ankastre ve tezgâh üzeri bataryalar

yere montajlı banyo çıkış uçları ve bataryaları

Allure Brilliant Single-lever bath mixer | Antonietty Architects AG, Switzerland

Maksimum konfor için kendinize bir GROHE Banyo Armatürü Seçin

Müşterilerimize gerçek fayda sağlayan yeni ve heyecan verici teknolojiler geliştirmeye devam ediyoruz.

 

GROHE SilkMove

Tek kumandalı banyo armatürlerimizde GROHE SilkMove® teknolojisi kullanılıyor. Ekstra geniş kullanım açısı ve seçkin seramik diskler uzun yıllar boyunca mükemmel sıcaklık kontrolü ve hassas kullanım sağlıyor.

 

Eurodisc tek kumandalı batarya, TÜV SÜD GROHE tarafından gerçekleştirilen mekanik dayanıklılık testinden rakiplerini açık ara geride bırakarak başarıyla geçti. Bu başarının arkasında benzersiz GROHE SilkMove® teknolojimiz yatıyor.

Çift kumandalı banyo armatürlerimizde kullanılan Carbodur diskleri veya LongLife armatür başlıkları sayesinde armatür kumanda kolları yumuşak biçimde hareket eder.

Daha Hızlı Montaj

GROHE QuickFix™ ve GROHE QuickFix™Plus teknolojileri, armatürlerin montajını kolaylaştırdıkları ve montajda daha az parça kullanılmasını sağladıkları için, montaj süresini sırasıyla yüzde 40 ve yüzde 50 kısaltır.

Bodrum Tesisat GROHE Armatürleri Uzun Ömürlü Kalite

 

Armatür ve bataryalarımız ömür boyu kullanılacak şekilde tasarlanmıştır; dolayısıyla yenileme ihtiyacını ciddi biçimde azaltır.

 

Yeni bir ürün geliştirilirken, kullanılacak yeni malzeme ve bileşenlerin hepsi yüksek kalite standartlarımızı karşıladıklarından emin olmak amacıyla malzeme ve fonksiyon testlerine tabi tutulur.

 

GROHE armatürleri pazara sunulmadan önce, uzun yıllar sorunsuz kullanımı garanti etmek için kapsamlı ömür testlerine tabi tutulur. Bu sayede tüm ürünlerimizin yıllar boyunca mükemmel performans sunması güvence altına alınır.

 

Yedek Parça Garantisi uygulamamızla, üretimi durdurulan ürünlerimizde 10 yıl (gömme parçalar için 15 yıl) boyunca yedek parça temin garantisi veriyoruz.

 

Allure Brilliant

Ödüllü Armatür Tasarımları

 

Her türlü banyoya uygun ürünler tasarlıyoruz. Seçim yapmanızı kolaylaştırmak için koleksiyonlarımızı üç farklı tasarım grubunda topladık:

Cosmopolitan, Contemporary, Authentic

Ödüllü Tasarımlar

Kalite, teknoloji ve tasarımın mükemmel dengesini yansıtan koleksiyonlarımız çok sayıda uluslararası tasarım ödülü almaya devam ediyor.

 

GROHE'nin Tasarım DNA'sı

Daire, eşkenar dörtgen ve 7-derece'den meydana gelen üç tasarım öğesinin tutarlı bir şekilde kullanılması ürün gamımızda bütünlük sağlıyor.

 

Bodrum Tesisat GROHE Ürünleriyle Su ve Enerji Tasarrufu Yapın

 

Tüm GROHE ürünleri optimum su ve enerji tasarrufu sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Daha fazla su ve enerji tasarrufu yapmak istiyorsanız GROHE EcoJoy™ özelliği sunan armatürleri tercih edin.

Armatür koleksiyonlarımızın birçoğunda GROHE EcoJoy™ özelliği bulunan ürünler yer almaktadır.

Maksimum su tüketimi, dakikada 5,8 litreye düşmektedir.

Tüm tasarımlarda bulunan SpeedClean perlatör, kireç birikimini önler.

Tek ve çift kumandalı armatürlerimizin yanı sıra, elektronik ve dijital armatür yelpazemizde daha başka su ve enerji tasarrufu özellikleri de sunulmaktadır.

 

Ev dekorasyonu ve kullanım için önemli bir parça olan banyo, duş, evye, lavabo armatürlerini, şık ve modern tasarımları ile göz dolduran özel üretim modelleri, su tasarruf setlerini ve yedek musluk ve batarya setlerini kategori içerisindeki alt başlıklarda bulabilirsiniz. Aradığınız ürünü, birbirinden seçkin markaların ürün seçeneklerinin ve uygun fiyatların yer aldığı adreste bulabilir, Bodrum tesisat güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk tek kumandalı armatürünü üreten Artema; ergonomik, dayanıklı ve tasarruflu armatürleriyle kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Farklı serilerdeki duş sistemleri, banyolarında tarz yaratmayı sevenlere hitap ediyor. Renk seçenekleri ile her tarza hitap eden aksesuarlar ise banyolara şıklık katıyor

 

Lavabo Bataryaları Banyo Bataryaları Duş Bataryaları Mutfak Bataryaları Küvet Bataryaları Bide Bataryaları Fotoselli Bataryalar Zaman Ayarlı Bataryalar Bedensel Engelli ve Doktor Bataryaları Termostatik Bataryalar Musluklar

 

Bodrum Tesisat Artema’da Yeni Armatürler

Bodrum Tesisat Lavabo Bataryaları, Bodrum Tesisat Banyo Bataryaları, Bodrum Tesisat Duş Bataryaları, Bodrum Tesisat Mutfak Bataryaları, Bodrum Tesisat Küvet Bataryaları, Bodrum Tesisat Bide Bataryaları, Bodrum Tesisat Fotoselli Bataryalar, Bodrum Tesisat Zaman Ayarlı Bataryalar, Bodrum Tesisat Bedensel Engelli ve Doktor Bataryaları, Bodrum Tesisat Termostatik Bataryalar, Bodrum Tesisat Musluklar, Bodrum Tesisat Duş Sistemleri

Bodrum Tesisat Duş Kolonları, Bodrum Tesisat Duş Başlıkları, Bodrum Tesisat El Duşu Takımları, Bodrum Tesisat Sürgülü El Duşu Takımları Bodrum Tesisat Aksesuarlar

Bodrum Tesisat Sabunluk Bodrum Tesisat Diş Bodrum Tesisat FırçalıkHavluluk Bodrum Tesisat Tuvalet Kağıtlığı Bodrum Tesisat Tuvalet Fırçalığı Bodrum Tesisat Askılar Bodrum Tesisat Çöp Kovaları Bodrum Tesisat Köşe Malzemelik/Süngerlik Bodrum Tesisat Makyaj Aynaları Bodrum Tesisat Kağıt Havluluk Bodrum Tesisat Aynalar Bodrum Tesisat Tutunma Barları Bodrum Tesisat Aksesuar Setleri Bodrum Tesisat Diğer Aksesuarlar Bodrum Tesisat Havlupan Bodrum Tesisat Armatür Tamamlayıcıları

Çıkış Uçları Bodrum Tesisat Yönlendiriciler Bodrum Tesisat Sifonlar

 

Bodrum Tesisat ARTEMA SERİLERİ

 

aktüel kalmak için kendini daima yeniler.

 

Görünüm:

Memoria "VitrA'nın yeni serisi Memoria, duyularımıza sesleniyor; çünkü bu onun doğasında var. Mekan içinde attığımız her adımda, her küç ük harekette...SERİ SAYFASI Memoria Taharet Borulu, Mat BeyazMemoria Etajerli Lavabo, 120 cmMemoria Yuvarlak Çanak Lavabo, 40 cm InfinitMemoria Klozet Kapağı, Mat Beyaz

Nest Trendy Bütünsel Çözümler..İskandinav tarzından esinlenen tasarımlarıyla Nest Trendy ailenin tüm bireylerine konfor sağlıyor. LED aydınlatmalı aynalı dolaplar...SERİ SAYFASI Nest Trendy Dar Tezgah Lavabo, 60x35 cm Sağ Armatür Delikli, Su Taşma DelikliNest Lavabo, 60 cmNest Trendy Diş FırçalığıNest Trendy Sıvı Sabunluk

Brava Cesur tasarımAbartının yakıştığı insanlar olabilir ama yalınlığın imrendirici dünyası her zaman herkesin beğenisini kazanmıştır. Şimdi yeni Brava...SERİ SAYFASI Brava Bide Bataryası (Sifon Kumandalı)Brava Banyo BataryasıBrava Duş BataryasıBrava Lavabo Bataryası

 

Duş Kolonları Duş Başlıkları El Duşu Takımları Sürgülü El Duşu Takımları

Su Jeti

 

Style X Sürgülü El Duşu Takımı Style X El Duşu Takımı Pure El Duşu Takımı

 

Pure Sürgülü El Duşu Takımı T4 2F El Duşu Takımı T4 2f Sürgülü El Duşu Takımı

 

System Rain Ls25 Duş Kolonu System Rain Lh21 Duş Kolonu Q-Lıne Sürgülü El Duşu Takımı

 

System Rain Ls30 Duş Kolonu Lite Ls Duş Başlığı Lite Lc Duş Başlığı

 

Vıta El Duşu Takımı Shine Round El Duşu Takımı Shine Round Sürgülü El Duşu Takımı

 

Shine Square El Duşu Takımı Shine Square Sürgülü El Duşu Takımı Shine Round Duş Başlığı Shine Square Duş Başlığı

 

Rain L Duş Başlığı Therapy 5f Duş Başlığı Solo C Duş Başlığı Rain Q Duş Başlığı Artema’da Yeni

 

Bodrum Tesisat Banyo armatürleri

bodrum tesisat bataryalar

bodrum tesisat batarya arıza ve bakım

bodrum mutfak bataryaları

bodrum bahçe sulama bataryaları

Site Haritası
Hava Durumu
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.983632.1117
Euro34.634834.7735
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret82511