Mutfak Armatürleri

 

Bodrum mutfak armatürleri, bodrum mutfak evyesi, bodrum mutfak sifon musluk, bodrum sifon batarya, bodrum altın kaplama batarya

 

Mutfak Armatürleri için Tasarım Kılavuzu

Eviye bataryası evde en çok kullanılan bataryadır. Su ısıtıcısını doldurmaktan sebzeleri durulamaya kadar, her gün, gün boyunca kullanılır. Bu nedenle, iyi görünmesinin yanı sıra yıllar boyu hizmet verecek şekilde üretilen bir armatüre yatırım yapmak önemlidir.

Atrio Single-hole sink mixer

Atrio two-handle kitchen mixer

Tasarım Stilleri

Bir mutfak armatürü, mükemmel tasarım ve fonksiyon dengesi nedeniyle seçilmelidir. Çalışma alanına katkıda bulunmalı ve yağlı ellerle bile kullanımı kolay olmalıdır. Su akışının ve sıcaklığının hassas bir şekilde ayarlanabilmesi için, kumanda kolunun hassas ve yumuşak çalışması çok önemlidir.

 

Açık plan tasarım ile düzenlenen bir alan için, odanın sadeliğini yansıtacak, zarif çizgilere sahip tek kumandalı bir batarya seçin. Geleneksel bir mutfak için, çift kumandalı bir batarya seçebilirsiniz. Pratik aşçılar, bulaşıkları durulamayı kolaylaştırdığından, spiralli ve el duşlu bataryaları tercih edecektir.

 

 

Çift kumandalı armatürler

Çift kumandalı bir armatürün klasik stili, her mutfak ile uyumludur. Eviyede veya tezgah üzerinde tek bir deliğe monte edilebilen bu armatürlerde, sıcak ve soğuk su kaynaklarını kontrol etmek için ayrı kumanda kolları bulunur.

 

Tek kumandalı armatürler

Tek kumandalı armatürler su akışını ve sıcaklığını tek elle kontrol etmenize olanak tanır. Armatür kartuşundaki seramik diskler suyu parmak ucuyla kontrol etmenize olanak tanıyarak, diğer elinizin serbest kalmasını sağlar. Kumanda kolları armatür gövdesinin üst kısmında veya yanında yer alabilir.

 

Minta kitchen faucet - available in SuperSteel finish

Armatür Kaplamaları

Paslanmaz çelik ve krom kaplamalar tüm mutfak stillerini tamamlar. Göz alıcı krom, mutfak alanına bir vurgu ekleyecek ve kompozit çalışma yüzeylerinin ve eviyenin görünümünü güzelleştirecektir. Antibakteriyal nitelikleriyle bilinen bir malzeme olan paslanmaz çelik, profesyonel bir görünüm kazandırır.

 

 


Nelere dikkat etmeliyim?

Sorunsuz ve kullanımı kolay kumanda için armatür gövdesinin metal olmasına ve seramik diskler içermesine dikkat edin. Kaliteli bir armatür ömür boyu kullanılabileceğinden, cazibesini hiç kaybetmeyecek bir tasarım seçin.

 

Ucuz bir armatür almak, birkaç yıl sonra değiştirmenizi gerektireceğinden, ekonomik açıdan hatalı bir tutum olacaktır. Bütçeniz sınırlıysa, mutfağın başka bir yerinden tasarruf etmeye çalışın.

 

Garantili bir armatür seçin. Bu üreticinin ürünlerinin yıllar boyunca kullanılabileceğine garanti verdiğini gösterir.

 

Satın almadan önce, su basıncınızın seçtiğiniz armatürle uyumlu olduğunu kontrol edin. Optimal performans için, birçok armatürün en az 1.0bar basınçla kullanılması gerekir.

 

 


Bodrum Tesisat Musluk ve Armatürler

Bodrum Tesisat Duş Setleri

Bodrum Tesisat Tesisat Ekipmanları

Bodrum Tesisat Musluklar

Bodrum Tesisat Banyo Bataryaları

Bodrum Tesisat Mutfak Bataryaları

Bodrum Tesisat Batarya Takımları

Bodrum Tesisat Evye

Bodrum Tesisat Lavabo Sifonları ve Süzgeçleri

Bodrum Tesisat Su Tasarruf Aparatları

Bodrum Tesisat Duş Bataryaları

Bodrum Tesisat Vanalar

Bodrum Tesisat Hidromasajlı Sistemler

Bodrum Tesisat Fotoselli Bataryalar
Site Haritası
Hava Durumu
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.548332.6787
Euro34.904535.0444
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret84421