Bodrum Buhar Odası Jeneratörü

BODRUM BUHAR ODASI JENERATÖRÜ

BUHAR ODASI JENERATÖRÜŞık Tasarımı ile 

Spor salonları, Hotel, Villa, Spa Salonları, Ev tipi için müthiş tasarım, kaliteli malzemer ve profeyonel işçililk ile 2 yıl garantili şık bir buhar odası jeneratörü olan ürünümüz Türkiye'nin en iyi otellerinde kullanılıyor. Bireysel ev tipi müşterilerimiz için özel bir cihazdırBuhar Odası Nedir & Nasıl Kullanılır ?

 

Buhar odası isminden de belli olduğu gibi içi buhar ile dolu olan bir odadır. Mozaik kaplı, bazı küçük hacimli buhar odalarında oturduğunuzda, etrafınızı buhar kaplamaya başlamasından itibaren ancak 15 dakika rahat oturabilirsiniz çünkü sıcaklık oldukça yükselmiş olur.

Buhar odasının faydaları saymakla bitmeyecek kadar olsa da en önemli faydalarını aktarmak istiyoruz.

Buhar banyosu vücut toksinlerinden arınmanın en basit yolu olarak düşünülmüştür. Bu yolla cildin gözenekleri açılır, milyonlarca ter bezesi salgılama yapmaya başlar, vücut ürettiği metabolik maddeleri ve diğer atıkları dışarı atar. 

Terleme yoluyla vücut atıklarının %30’a kadar varan miktarı vücuttan uzaklaştırılır.

 


Buhar odasının faydaları şu şekilde sıralanabilir;

 

  • Buhar banyosu solunum şartlarında düzelme için etkin bir tedavidir ve soğuk algınlığında, sinüzitte, bronşitte, alerjik hastalıklarda tavsiye edilir.
  • Buhar, üst solunum yolu zarlarının iltihaplanmasında ve tıkanmasında rahatlama sağlar.
  • Havayı nemlendirerek boğaz tahrişini iyileştirir.
  • Buhar, kasları gevşetir ve öksürüğü azaltır.
  • Terleme yolu ile gözeneklerin açılmasını ve cildin ölü hücrelerden arınarak son derece pürüzsüz ve canlı bir görünüme ulaşmasını sağlar.
  • Dolaşım sistemini hızlandırarak ve düzenleyerek ayrıca kan proteinlerini arttırarak oksijenin hücrelere daha yoğun gitmesini sağlar.
  • Buhar odasının rahatlatıcı ve dinlendirici etkisi yorgunluk ve stres gibi olumsuzlukları ortadan kaldırarak sinir sistemi için de olumlu etki yapar.
  • Egzersiz yaptıktan sonra buhar odasına girmek adale ağrılarına sebep olan laktik asidin terleme ile atılmasını sağlar. Bu da daha az kas yorgunluğu anlamına gelmektedir.

 

Buhar odasının faydaları saymakla bitmez demiştik. Bütün bu yukarıda saydığımız faydaların dışında size direk olarak sayamayacağımız ama yaşam kalitenizin artmasına sebep olacak bir çok faydası daha vardır.

Örneğin akşamları yapılacak bir buhar odası seansı stresli günün bütün yorgunluğunu atmanıza, bu sayede derin ve rahat bir uykuya dalmanıza yardım edecektir.

Vücudunuzdaki kapalı gözenekler açılacak ve buhar odasının faydaları size daha rahat bir yaşam şansı sunuyor olacaktır.

Her ne kadar lüks ve pahalı bir rahatlama şekli olarak gözükse de gerçekte buhar odası kullanımı çok da pahalı olmayan ve bir çok spor ve masaj salonun da hatta hamamlarda mevcut olan uygun bir rahatlama yöntemidir.Bodrum sauna imalat, akyaka sauna imalat, muğla sauna imalat, fethiye sauna imalat, marmaris sauna imalat, köyceğiz sauna imalat, ortaca sauna imalat, sauna servis, sauna bakım, sauna sobası, sauna aksesuarları, sauna esansları
bodrum jakuzi, akyaka jakuzi, fethiye jakuzi, marmaris jakuzi, muğla jakuzi
jakuzi imalat, jakuzi servis, jakuzi bakım, jakuzi satış bayi
bodrum hamam, akyaka hamam, muğla hamam, fethiye hamam, marmaris hamam, muğla hamam imalat, hamam ısıtma, hamam bakım, hamam servis, 
bodrum buhar odası, bodrum tuz odası, bodrum kar çeşmesi

Site Haritası
Hava Durumu
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.548332.6787
Euro34.904535.0444
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret84421